En güzel aglatan şiirler, anlamlı aglatan şiirler burda.

Yaşanmışlık…

AŞK NASILSIN; Yolunda mı her şey, dikkat ediyorsun değil mi kendine? Sabah erken kalkacaksın hadi uyu artık, geç kalma, koşma, düşme, seni sevdiğimi unutma, boş ver üzülmene bile değmez, hadi gel seveyim saçlarını, …her şey daha güzel olacak… Diyemiyorum sana… Kapına komşu da değil ki kapım; kulak misafiri olsam, hani arada da olsa duysam sesini. Yemin ederim sarılmak falan da değil niyetim; şöyle uzaktan da olsa görmek, iyi olduğunu bilmek de yeterli. Yanlışlıkla bile aramıyorsun ki bir bahanem olsa “nasılsın” diye sormaya… Özlemek böyle bir şey işte, Yarısı merak, diğer yarısı meraktan ölüm nedeni… Bu arada şunu da bil; İlk “seni seviyorum” derken dudaklarım titriyordu ama fark etmedin. İyi de oldu aslında, yalan söylüyorum sanacaktın belki, cesur değilim, içten değil ya da… ne bileyim, sanacaktın bir şeyler, her neyse ne işte… Olabildiğince gerçekçi olmaya çalıştım bunu söylerken. Hep hoşlanmıştım daha önce, beğendiklerim de olmuştu ve hatta… Çünkü ilk kez sevmiştim… O zaman söyleyemedim, şimdi bil istedim. “seni seviyorum” derken dudaklarım titriyordu, “sahiden bitti mi” derken sesim, Bilmeni istediklerimi yazarken parmaklarım titriyor şimdi. Bir yalvarış değil bu, yalnızca dinle ve geç. Sadece bil istedim… Ne kadar zaman geçerse geçsin, hangi öznelere iyi geceler öpücüğü verirse versin tenlerimiz, Seni hala titreye titreye seviyorum, biliyorsun aslında… Yine de bil istedim.Sadece bil, İstedim.

ÖMRÜMCE BENİ SEV İSTEDİM.

Hasrettim Sımsıcak Sevgiye neyleyim hasrettim sımsıcak sevgiye sevilmeyi özlemiştim uzun zamandır sevilirken tadı başka sarılmaların sarılmanın verdiği huzur sevildiğin kadardır.

 

ÇOK ÖZLEDİM.

yokluğunu bile özlemeye başladım. seninle geceboyunca telefonda konuşup, sesinle uyumayı özledim. hiçßiryerden, hiçßiryere giderken seni görmeyi özledim. ∩asıI bi şey seni özlemek, ∩asıI desem, istanbuIun bile dolduramadığı bi boşluk, hep bi eksiklik bi yalnızlık, sessizliğin içinde bi gürültü gibi sen bambaşkaydın, öyle gülerdin ki ve öyle güzeldin ki kıyamazdım bakmaya ve ben kıyamazken bakmaya şimdi başkası harcıyor bakışlarımı. Yokluğun, her gün ßir başka hançer yarası açıyor yalnızlığımda.

Sizde En güzel aglatan şiirinizi bizlere gönderin.

Duygusal Sözler Yaz


| toplist