Sizler için hiç biryerde eşi benzeri olmuyan en kaliteli En duygusal mesajları, anlamlı duygusal mesajlar kısa duygusal mesajlar. derledık buyrun!

Aynı kelimelerle herkesi sevemezsin..

Elbet bizde biliriz icraatı en inceden dokundurup, içini acıtmasını… Lakin kıyılıyoruz ama kıyamıyoruz her daim  sevdiklerimize işte…

Dünyada iki kör tanıdım; biri beni görmeyen şen, biri de $enden başkaşını görmeyen ben…

€ğer çölde bir çiçek ol$an; $eni kaybetmemek ; için gözyaşlarımla $ulardım Eğer gözümdeki bir damlayaş ol$aydın; $eni kaybetmemek; için hiç ağlamazdım..

Bir Gün Cehennemde Karşılaşabiliriz. $en Kalp Hır$ızı Olduğun için , Ben$e Tanrıyı Bırakıp $ana Taptığım için….

Bir Gün Cehennemde Karşılaşabiliriz. $en Kalp Hır$ızı Olduğun için , Ben$e Tanrıyı Bırakıp $ana Taptığım için…..

$en elimden tutunca, deniz başardı içimi. $en elimden tutunca, yüreğim yeşil yo$unlara takılıp günlerce dip akıntılarının peşi$ıra gitmk i$terdim.

Ben $eni dün $evmedim, çünkü dün bitti. Ben $eni bugün $evmedim çünkü bugün bitecek. Ben $eni yarın $evdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek…

Kalem ol$a dünyadaki bütün ağaçlar ve bütün denizler mürekkep ol$a $enin şiirini yazamam yinede…

$eni düşünür , $eni özlerim , $evgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kır şeytanın bacağını birkez beni hatırla , bir $onbahar $erinliğinde…

$en içinden’de ol$a $eni $eviyorum de $e$$izde ol$a kulaklarım cınla$ın yeter $EVDİGİM.

$eni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici,çekici ve güzel$in ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca $en birtane$in..

Canımın daraldığı bir günün içinde $en$izliğe giden yolda yeni bir hayata imza atıyorum, elveda yalanlara elveda $ahte $evgilere…

İçimde Bir $evgi Var Ta KaIbimde. AnIatıImayacak Kadar Derinde. canım De$em. $evdiğim, $evgiIim, Birtanem De$em Bütün $özIer Yeter$iz. Aşkın İçimde Tarif$iz.

RÜZGARLARA KÜÇÜK BİR ÖPÜCÜK EMANET ETTİM.BİRGÜN RÜZGAR I$RARLA E$ER$E YÜZÜNE $AKIN ÇEİYRME BIRAK DOYA DOYA ÖP$ÜN $ENİ BENİM YERİME BİTANEM

Dünyada iki tane Gül ol$un. Biri beyaz biri kırmızı. Kırmızı $eni $evmediğim zaman $ol$un. Beyaz beni $evmediğinde kefenim ol$un.

$eni yıldızlara benzetiyorum yıldızlar kadar parlak, yıldızlar kadar ulaşılma$ı zor$un, ama yıldızlar milyonlarca $en bitane$in.

Benim için in$anlar ikiye ayrılır $evdiklerim ve diğerleri. $evdiğim in$anlar da ikiye ayrılır çok $evdiklerim ve diğerleri. Çok $evdiğim in$anlar da ikiye ayrılır. $EN ve diğerleri.

Düşünüyorum da, düşüncelerin en güzeli, $enin beni düşünüp düşünmediğını düşünürken, düşündüğünü düşünmek ol$a gerek diye düşünüyorum.

Bir pınar$ın içilen ama hıç kanılmayan, $eveni yanıltmayan, $evince yanılmayan, özlenen $en, özleyen $en, özleten $en. Varken doyulmayan$ın, yokken dayanılmayan$ın.

Bir telefon bekliyorum ‘$evgilim’ diye başlayan ‘$eni $eviyorum’ diye biten bir telefon bekliyorum dün gelme$i gereken bügün hala gelmeyen.

Gözlerine bakınca dalar giderim uzaklara. Uzaklara bir yere yalnız ikimizin yaşadığı doya$ıya kanmak i$terim $ana. $ana aşığım bebek kokulu yarim.

$en benim için ben $enin için varım diye$im geliyor ama $enin benim kadar $evdiğini düşünmüyorum… çünkü in$anda aşk yemek$iz tuz gibidir hiç bir tat almaz .

dünyaya milyonlarca kar tane$i düşer $en bunlardan $adece birine $ahip olablir$in ve oda $enin birtanen olur..

Zaman $en yokken geçmiyor, $en varken de yetmiyor $evdicegim

Degerli kullanıcılarımız sizde sitemize destek olmak için Lütfen yorumlarınızı esirgemeyiniz.

Duygusal Sözler Yaz


| toplist