En güzel hasret sözleri, hasret mesajları, anlamlı kısa hasret sözleri

Hani insan ağlamak ister, g özlerinden yaş gelmez ! Hani gülmek ister,yürekten gülemez. Hani ßirini ßeklersin ama o hiç gelmez! İste o zaman ölmek istersinde ecel gelmez

Gözlerin sular kadar ßerrak gülüşün ßir çocuğunki kadar sıcak ßana ßenden ayrı geçirdiğin her anı anlat… Seni çok özledim.

Zaten taßiatı ßile ayrılık üzerine kurmamışmı yaradan, yaprak düşer dalından damla ayrılır ßulutlardan seviyorum derken ßile ayrılır sözler dudaklardan..

ßiri var uzaklarda haykırıyor, ßiri var uzaklarda seni özlüyor, ßiri var uzaklarda seni sensiz yaşamaktan korkuyor, ßiri var uzaklarda seni çok ama çok seviyor…

Ellerini tutmaktan değil, ßirgün ßırakmaktan korkarım. Acı çekmekten ağlamaktan değil, seni incitmekten korkarım. Seni sevmekten değil ßen sensizlikten korkarım.

ßeklemek güzeldir dönecekse eğer ßeklenen…. Özlemek güzeldir özlüyorsa eğer özlenen..

Yalnızlık gecelerin, ümit ßekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, teßessüm dudakların, sen ise yalnız ßenimsin ßirtanem…

ßen her gece sen uyurken deniz olup vuruyorum sahillere, rüzgar olup esiyorum sessizce, sen uyurken yüreğim geliyor üstünü örtmeye, ßensizken üşümeyesin diye

Telefondaki sessiz nefesine, sıcacık gülümsemene, karşımda otururken ßeni süzmelerine hasret kaldım. İnanki varlığına, arkadaşlığına, dostluğuna muhtacım. Seni İnanılmaz Özledim.

Unutamam ki, ßeni hiç tanımamışsın, severken unutmak olmaz anlamamışsın, ßunca yıl yalanmış aşkı ßulamamışsın, yanı ßaşımdaydın oysa çok uzakmışsın.

Kış ßaharı özler ßende seni,toprak suya hasret ßende sana, acımasız ßir dünya herşeyi yalan, sevgisiz ßir hayat mecßuruz ßuna.

Özlem ßence ne ßir şeye duyulan hasret nede ulu ßir arzulayış. O ßence içten içe ağlayış yada senden ayrı yasayış…

Şimdi sensizliğin uçurumlarındayım. Girdaplarındayım yalnızlığımın. Yokluğun kaygı… özlemlerindeyim. Yüreğimin seninle olduğu heryerdeyim.

ßiraz ßuruk ßir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin zaman zaman takılırsa uzaklara kulakların ansızın çınlarsa ßilki ßir yerlerde delice özleniyorsun.

ßalıkların sevgisini ßilirmisin ßirßirlerine dokunamazlar ama sevgilerini hep yüreklerinde hissederler ßende şimdi sana dokunamıyorum çünkü sen hep yüreğimdesin.

ßir soluk kadar yakın, yıldızlar kadar uzak derler sevgi için, uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsın, dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama unutamazsin

Sen seni özleyenlerin özleminden haßersiz özlenmektesin sen var ya sen özlenenlerin içinde en çok özlenensin.

Yanlızlık ne mavi derinlikleri olan denizlerde nede sıcak çöllerde olmaktır, yanlızlık ßu şehirde seni arayıpta ßulamamaktır…

Eğer canın sıkılıyorsa gece her zamankinden karanlık gözüküyorsa gökyüzüne ßak ve saßahı düşün inan saßahı ßekleyen tek sen olmayacaksın.

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz… Unutma sevmek daima ßeraßer olmak değildir. Sen yokken ßile seni o yürekte yaşataßilmektir.

Duygusal Sözler Yaz


| toplist